STRZELANIA INDYWIDUALNE

Prowadzimy także zajęcia indywidualne lub dla małych grup. Możesz wybrać odpowiedni pakiet lub wyznaczyć sobie cele, które chcesz osiągnąć w strzelectwie. A może chcesz podszkolić umiejętności posługiwania się bronią palną? Nie ma sprawy!

Jeżeli kręcą Cię dla przykładu strzelby, przygotujemy zajęcia tylko pod ten jeden rodzaj broni. Jeżeli nigdy nie strzelałeś i chcesz spróbować wszystkiego – nie ma sprawy, nawet na jednym spotkaniu możesz poznać podstawy obsługi najpopularniejszych egzemplarzy i postrzelać z nich.

Na jakie odległości strzelamy?

Dystanse

10m / 15m / 20m / 25m / 50m / 100m

Dystanse, na jakich będziemy strzelać ustalamy wraz z Tobą. Ocenimy Twój poziom oraz dopasujemy odległość tak, abyś mógł szlifować swe umiejętności strzeleckie, nie tracąc frajdy ze strzelania.

Do czego strzelamy?

Cele strzeleckie

Tarcze papierowe / Cele stalowe / Rzutki

W zależności od wybranej jednostki broni, po określeniu dystansu – wybieramy tarcze lub cel do jakiego będziemy prowadzili ogień. Posiadamy wszystkie dostępne tarcze począwszy od tarcz papierowych do strzelań precyzyjnych, po tarcze do strzelań dynamicznych – IPSC. Jeżeli zdecydujesz się na zabawę strzelbą lub pistoletem na osi dynamicznej – ułożymy dla Ciebie tor złożony z celi reaktywnych stalowych. Jeżeli zaś chciałbyś sprawdzić się w strzelaniu do szybko poruszających się obiektów – wtedy wybieramy rzutki oraz broń śrutową.

Przygotowaliśmy dla Was

PAKIETY NA STRZELANIE

Każdy znajdzie coś dla siebie w dobrej cenie!

Jak się przygotować

Co zabrać na strzelnicę

Poza dobrym humorem, najlepiej:

  • Ochronniki słuchu – jeżeli nie posiadasz swoich, bezpłatnie wypożyczamy Ci na miejscu.
  • Ochronniki wzroku – jeżeli nie posiadasz swoich okularów – nie przejmuj się – wypożyczymy Ci na miejscu bezpłatnie.
  • Wygodne ubranie – najelpiej nie krępujące ruchów, abyś czuł się komfortowo
  • Dowód osobisty – będzie potrzebny do zweryfikowania Twojej pełnoletności, oraz do wpisania się do Książki Strzelnicy
  • Coś do picia – w letnie dni słońce potrafi doskwierać, obniżając nasze skupienie. W zimowe mroźne dni – termos z herbatą również nie będzie złym rozwiązaniem.

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz do nas!