Sig Sauer P320 X Full

Rodzaj broni: Pistolet
Kaliber: 9x19mm
Kopnięcie: █ █ █ ■ ■
Pojemność magazynka: 17
Produkcja: USA

OPIS BRONI


Sig Sauer to producent produkujący broń nieprzerwanie od 1860 roku, przez lata udoskonalał swoją broń, a niejednokrotnie wprowadzał nowe trendy.

P320 X Full to pistolet pełnowymiarowy, który przypadnie do gustu wszystkim tym którzy lubią duże pistolety. Bijnikowy mechanizm spustowy, polimerowy szkielet i precyzyjne, mechaniczne przyrządy celownicze sprawiają, że pistolet ten wielu strzelców wybiera nie tylko jako pistolet do sportu, lecz także jako broń noszoną na co dzień. Wysokie wycięcie na dłoń pomaga w opanowaniu odrzutu a faktura rękojeści ułatwia stabilne uchwycenie broni podczas strzelania.

Szwajcarski producent od lat jest uznawany za jednego z lepszych w swojej klasie i co za tym idzie wiele osób używających broni na co dzień z racji wykonywanego zawodu decyduje się na Siga jako broni służbowej. Nasz Sig pochodzi z fabryki w USA, czyli światowej mekki broni palnej, gdzie rynek jest bardzo chłonny, szczególnie na produkty cenionych marek Europejskich.

Potwierdzeniem niezawodności i jakości wyrobów marki stanowi fakt, że w 2022 roku Sig Sauer został wybrany na dostawcę karabinków i karabinów maszynowych do armii Stanów Zjednoczonych.

P320 to pistolet prosty w obsłudze i przyjemny w strzelaniu, na tle innych pistoletów wyróżnia się jakością wykonania, którą czuć na jego rękojeści.