CZ P-07

Rodzaj broni: Pistolet
Kaliber: 9x19mm
Kopnięcie: █ █ █ ■ ■
Pojemność magazynka: 15
Produkcja: Czechy

OPIS BRONI


Pistolet kompaktowy z polimerowym szkieletem wzmocnionym włóknem szklanym, przeznaczony przede wszystkim dla sił zbrojnych i innych służb noszących broń na co dzień.

P07 jest następcą pistoletu przez lata sprawdzonego w służbie CZ 75 P-07 DUTY. Cezeta posiada trzy wymienne okładziny rękojeści, dzięki czemu można dobrze dopasować ją, do dłoni zapewniając tym samym pewny chwyt. Mniejsze, od standardowych, rozmiary oraz waga mają zapewnić komfortowe noszenie pistoletu na co dzień, oraz w noszeniu skrytym, rozmiar i waga przekłada się też na większe kopnięcie niż zazwyczaj odczuwalne w pistoletach o kalibrze 9mm.

Pistolet posiada mechanizm spustowy double action/ single action, dzięki czemu przy napiętym kurku i nabojem w komorze spust pracuje lekko i niezwykle płynnie co pomaga w precyzyjnym strzelaniu gdy ma się czas na przygotowanie i wypracowanie strzału.

Nasza Cezeta P-07 posiada oryginalne, mechaniczne przyrządy celownicze oraz powiększony magazynek, w którym mieści się teraz 17 sztuk nabojów 9mm.

P-07 to świetny pistolet dla wszystkich, którzy chcą postrzelać z fabrycznej broni używanej w różnego rodzaju służbach na całym świecie.