CZ 457 LRP

Rodzaj broni: Karabinek powtarzalny
Kaliber: .22LR
Kopnięcie: █ ■ ■ ■ ■
Pojemność magazynka: 10
Produkcja: Czechy

OPIS BRONI


Karabinek sportowy w kalibrze 22LR stworzony z myślą o użytkownikach sportowych, połączenie precyzyjnej komory Match, grubościennej lufy oraz lekkiej osady z lekkiego drewna stanowi świetną podstawę do wielu dyscyplin nie tylko statycznych, ale także takich, w których lekkość broni pomaga w mobilności i ułatwia szybkie przyjęcie odpowiedniej postawy. By dobrze dopasować karabinek do strzelającego – osada posiada regulowaną w pionie bakę oraz długość kolby.

CZta 457 LRP jest bronią szalenie precyzją i w rękach doświadczonego strzelca pomaga osiągać mistrzowskie wyniki w strzelaniu precyzyjnym.

Początkującego strzelca karabinek zaskoczy delikatnością odrzutu i łatwością trafiania w cele nawet na większe odległości. Broń jest przyjemna w obyciu a czterotaktowy zamek działa gładko i nie trzeba wiele siły, by go obsłużyć, wszystko to sprawia, że broń z powodzeniem znajdzie zastosowanie jako narzędzie w rękach najmłodszych pasjonatów broni palnej. Nasz karabinek posiada lunetę pozwalającą sięgać celów na dużej odległości oraz bipod dla ułatwienia strzelania w postawie leżącej.